www.dejmetomu.cz

PROČ JÍT FOTIT DO STUDIA?

Protože s profesionálními fotkami zaujmete snáze, než s obyčejnou “mobilovkou”. Chcete vymazlené flatlay snímky? Produktové fotky pro Váš eshop? Profesionální snímky Vašich výrobků? Tohle vše i s kapkou navíc společně u mě zvládneme!

 

O STUDIU

Produktové a flatlay studio bylo vytvořeno jako sekundární prostor ke “klasickému” ateliéru, ve kterém standardně působím. Najdete v něm několik desítek podkladů (desky, plátna, vinyl…), různé druhy pozadí, rekvizity, které doladí výslednou fotografii o ten nejmenší detail.

Pracovat můžete na denním světle, za pomocí ring lightu nebo daylight žárovek. K dispozici jsou dále studiové blesky Elinchrom ELC Pro HD550 nebo sytémové blesky YUNGNUO YN560. 

Fotografie si můžete nafotit vlastním fotoaparátem nebo mobilním telefonem. Tato zařízení si můžete propojit s externím monitorem, abyste mohli celou aranž sledovat “v procesu” a následně ji rovnou vyfotit.

NA ČEM SE MŮŽEME DOMLUVIT?

PRODUKTOVÉ FOCENÍ

– Fotografie na eshop černé/bílé pozadí
– Produktové reklamní fotografie
– Flatlay snímky
– Fotografie jídla a nápojů
– Fotografie na web včetně grafické postprodukce

PRONÁJEM STUDIA

Pokud si toužíte fotografie vytvořit sami, není nic jednoduššího, než se mi ozvat a domluvit se. Každé takové focení probíhá za mé asistence, abyste se v té záplavě věcí neutopili 🙂

WORKSHOP

Seznámím Vás se základy focení a kompozice. Vysvětlíme si rozdíly mezi produktovou fotografií, která je určená na sociální sítě a fotkou do propagačních materiálů. Naučíte se přemýšlet o fotce nejen tak, aby byla technicky správně, ale navíc aby dokázala v divákovi vyvolat ty správné emoce.

NOVINKA

FOTO & VIDEO
na klíčovacím pozadí

Prodáváte plavky, ale k moři se s modelkami nedostanete? Nabízíte ručně šité výrobky, ale fotky ze stejného místa ve Vašem obyváku už vás nudí?

Doražte! Vše vyfotíme na zeleném plátně a já už se o zbytek postarám v postprodukci. Vy si jen vyberete prostředí, které bude Vašim produktů slušet.

OBECNÉ INFORMACE

CENA:

Od velikosti a náročnosti zakázky

Jak dlouho?

V případě pronájmu studia 3-8hodin. Workshop cca 5 hodin.

Kde?

HAVÍŘOV

Kdy?

Individuálně po domluvě.

FOTOGALERIE

PRESETY PRO MOBILNÍ LIGHTROOM

S láskou a humorem jsem pro Vás vytvořila originální presety, kterými vylepšíte nový feed!

KONTAKT

"Kdo za tím stojí?"

Marketing manager, Fotograf a Webdesigner, Členka uzavřené skupiny Dan On Demand™ Účastnice online školení pod vedením Dana Loka – Instagram Secrets, Účastnice online školení pod vedením Vanessy Lau – MoneyMaking Skills_10 Secrets of business, Účastnice školení influencerky Terezy Čencové
MOnika polasek

    Pro urychlení komunikace můžete ve zprávě přímo odkázat na Vaše sociální sítě (IG, FB profil) nebo webové stránky.