www.dejmetomu.cz

PRO KOHO JE KURZ URČEN?

Kurz Video formáty je určen pro všechny ty, kteří se chtějí naučit tvořit videa pro sociální sítě. Je určen pro začátečníky i pokročilé a je zaměřen zejména na práci v aplikaci CapCut popř. pro počítačové nadšence v editoru DaVinciResolve. Díky angažmá v divadle se zaměřuji nejen na technickou stránku vytváření videí, ale také na výuku sebeprezentace, improvizaci a rétoriku.

OBSAH KURZU

Kurz Video formáty je individuální. Podle Vašich potřeb se zaměříme na tvorbu Reels na Instagram, videí pro TikTok nebo obecně vytváření videí skrze vybranou aplikaci. Nejdříve si ujasníme cíle a kritéria, která by měla videa obsahovat a na tyto stěžejní body se během kurzu zaměříme. V dalších částech dne se dostaneme k funkcím, o kterých byste měli přinejmenším vědět pro pozdější tvorbu.

Cílem kurzu není, abyste si odnesli obecné informace. Cílem je, abyste si odnesli takové poznatky, které uplatníte ve své vlastní praxi.
Výstupem kurzu Video formáty je závěrečný certifikát a šablony videí pro Vaši pozdější tvorbu a domácí trénink.

O ČEM SE
BUDEME BAVIT?

O REELS A TIKTOKU

Vysvětlíme si rozdíly mezi Reels a videi pro TikTok a ukážeme si, jak správně bychom měli videa pro jednotlivé kanály tvořit.

O NATÁČENÍ

Natáčet krátká videa (Reels) z ruky nebo s gimbalem? Kdy se vyplatí používat stativ? V jakém úhlu nebo v jakém pohybu vytvoříme pro Reel ten nejlepší záběr?  Zasvětím Vás svým okem fotografa do tajemství natáčení.

O EDITACI

Krok po kroku si projdeme zásadami střihu, vysvětlíme si přechodové filtry a kdy se vyplatí kombinovat více aplikací najednou. Ukážeme si jak připravit kvalitní zvuk, jak do videí přidat zvyukové efekty nebo jak do celého videa jednoduše aplikovat titulky. Pro zajímavější Reels jsou nepostradatelné animace, i o těch se dozvíte více!

O SEBEPREZANTACI

Stydíte se? Nemusíte… a já Vás naučím jak stud zcela odbourat. Jako aktivní člen improvizačního souboru a studentka rétoriky Vám ukážu několik jednoduchých kroků, jak se naučit pracovat sám se sebou před kamerou a jak se po malých krůčcích dostat ven ze své komfortní zóny. Na kurzu si společně natočíme testovací Reels, na kterých si všechny techniky budeme zároveň demonstrovat.

OBECNÉ INFORMACE

CENA:

8500,-

Co je v ceně?

Online konzultace před zahájením WS, certifikát o absolvování

Jak dlouho?

4-6 hodin

Kde?

HAVÍŘOV.PRAHA.
(po domluvě celá ČR nebo online.)

Kdy?

Dle vypsaných termínu nebo na dotaz

TERMÍN SKUPINOVÝCH KURZŮ PO DOMLUVĚ

CO SE NA KURZU NAUČÍTE?

Naučíte se tvořit Reels (česky Sekvence) a nebo aktuálně populární videa na TikTok. Nebudeme si ukazovat jen jak vypadají efektivní Reels, ale budeme taková Reels přímo na kurzu tvořit. Vysvětlíme si, jak fungují Reels a TikTok videa, která dokáží zaujmout a naučíme se taková videa doplňovat o další grafické prvky, které si budete umět sami vytvořit ve svém mobilu. Naučíte se tvořit Reels rychle, efektivně a tak, aybste taková videa mohli použít i z dlouhodobého hlediska. Část kurzu pro Reels a TikTok je také věnována rétorice, improvizaci a vizuální komunikaci.

PRESETY PRO MOBILNÍ LIGHTROOM

S láskou a humorem jsem pro Vás vytvořila originální presety, kterými vylepšíte nový feed!

KONTAKT

Dotazy můžete směřovat přímo zde:

info@dejmetomu.cz

"Kdo za tím stojí?"

Marketing manager, Fotograf a Webdesigner, Členka uzavřené skupiny Dan On Demand™ Účastnice online školení pod vedením Dana Loka – Instagram Secrets, Účastnice online školení pod vedením Vanessy Lau – MoneyMaking Skills_10 Secrets of business, Účastnice školení influencerky Terezy Čencové
MOnika polasek