www.dejmetomu.cz

Prezentujte se přehledně na jednom místě

Vytvořím Vám webové stránky na míru. Stačí když mi pošlete Vaši představu a zaměření Vašeho webu a o zbytek se postarám. Pracuji s WordPressem, HTML, PHP.

Pro koho je služba vhodná?

Pro nenáročné klieny, kteří potřebují vytvořit jednoduchý avšak efektivní a designový web. Pokud potřebujete přehledně prezentovat svou práci, nabídku služeb nebo komunikovat s klienty jsou webové stránky nepostradatelnou součástí Vašeho businessu a důležitým kanálem k vašim sociálním sítím.

PODROBNOSTI

Webové stránky jsou vytvářeny na míru podle požadavků klienta. Zasílám DVA možné grafické návrhy, které jsou po schválení dále zpracovávány a průběžně ze strany klienta schvalovány.

Návrh webového designu

Administrace

Možnost zajištění domény a hostingu

Propojení s vybranými sociálními sítěmi

Kontaktní formulář s napojením na Váš stávající email

Responzibilita pro mobilní zařízení (iOS, Android)

OBECNÉ INFORMACE

CENA:

od 12 500,-

Co je v ceně?

Návrh webového designu, zprovoznění webových stránek na domluvené doméně. Kontaktní formulář a propojení se sociálními sítěmi.

Co není v ceně?

Hosting a doména

Doba dodání

Podle náročnosti a dodání podkladů. Cca 1 měsíc.

Webové stránky jsou vytvářeny ve WordPressu

KONTAKT

Dotazy můžete směřovat přímo zde:

info@dejmetomu.cz

"Kdo za tím stojí?"

Marketing manager, Fotograf a Webdesigner, Členka uzavřené skupiny Dan On Demand™ Účastnice online školení pod vedením Dana Loka – Instagram Secrets, Účastnice online školení pod vedením Vanessy Lau – MoneyMaking Skills_10 Secrets of business, Účastnice školení influencerky Terezy Čencové
MOnika polasek