www.dejmetomu.cz

 

Městská Policie PRAHA
 
Moniko, jedním slovem…bylo to boží.👏 Strašně moc jste nás bavila. Jste kreativní a vtipná. Díky za Vás a věřím, že jsme se neviděli naposled!

 

Lázeňské lesy Karlovy Vary
 
 
Móňa je jako růžový ďábel, který vám vlítne do života a nenechá na vás nit suchou – rozhodně se s vámi nebude párat a natvrdo vám řekne, že váš profil nestojí za nic. A má pravdu, což po dvou dnech s ní vám bude jasné! Je to člověk na správném místě – pro sociální sítě, fotografování a natáčení videí je zapálená a nadšení bude přenášet i na vás. Kurz je náročný, ani na chvíli si neodpočnete. Seznámíte se s nejdůležitějšími aplikacemi, které využijete pro úpravu fotek, natáčení, speciální efekty – a vše využijete k tomu, aby vaše sítě dostaly šmrnc. Lépe také pochopíte fungování sociálních sítí a jejich uživatelů, naučíte se, jak se sledujícími komunikovat. Mě kurz nakopnul k tvoření, dalšímu učení a také k jinému pohledu na svět kolem sebe. Monika mi sedla i lidsky, vyhovuje mi její upřímnost a přirozenost. Děkuji! Já jsem rozhodně moc ráda za to, že jsem kurz s Monikou absolvovala.
 

 

Kateřina Čech Lachetová
Essens Czech official
 
Jsem nadšená! Informací je opravdu hodně a pro úplného začátečníky možná až moc. Kurz byl velmi výživný, osobně bych jej rozdělila na dvě části, aby člověk zvládl vše pobrat.
 

 

Markéta Ducháčová
Fotografka.
 
Moniku jsem oslovila kvůli kurzu instagramu, protože kromě toho, že obdivuji její práci, líbí se mi její lidský přístup, osobité vystupování. Když jsem za ní dorazila do ateliéru, hned jsem věděla, že to byla dobrá volba a těch několik společně strávených hodin bude ve znamení nejen perfektně připraveného odborného výkladu, ale i spousty legrace. Monča následně odpovidala do totálního vyčerpání na mé otázky stran instagramu, který byl do té doby pro mne naprosto nepochopenou platformou. Moc děkuji za individuální přístup a čas, který mi věnovala. Posunulo mě to o velký kus dopředu a s důvěrou se na ni obrátím i příště.
 

 

Malé Café
Kavárna & Bar
 
Bylo to úplně nad moje očekávání! Celkově strašně, strašně moc kladně hodnotím tvé pohoštění, jídlo/pití, pohodlí, závěrečné dárky a ta fotka! TOP!!! Obecně si myslím, že bychom mohly více prakticky zkoušet, ale je fakt, že těch teoretických informací je tolik, že asi není ani čas, kde to vložit. Myslím si, že by stačila klidně polovina všech těch informací a zbytek by byla praxe. Každopádně děkuji za všechno.
 

 

Esvaro
Luxusní pánské doplňky
 
Monika je skvělá 😍 Pravda, že růžové vlasy na první setkání působí dost šokujícím dojmem 😁😅 Ale cítila jsem se celý ten den s ní opravdu skvěle ❤️ Ta holka ví o čem mluví, na každý dotaz má okamžitou odpověď nebo řešení 😊 Lhala bych, kdybych tvrdila, že jsem teď machr přes sociální sítě 🤷🏼‍♀️ Pamatuju si zásadní věci, některé se mi třeba vybavují postupně až když zrovna něco řeším. A mám skripta 👌😅 ve kterých najdu, co si nepamatuju 😊 Za mě jen děkuju a doporučuju 🥰👌
 

 

Petra Vašková
Finanční poradce
 
S kurzem u Monči jsem byla nadmíru spokojená a budu doporučovat dále. Oceňuji fantastickou přípravu i komfort během samotného školení, ale i péči a konzultace po absolování. Monika je člověk na správném místě. Informací je opravdu hodně, příště bych volila asi více denní školení, ale i tak jsem opravdu velmi spokojená! Děkuji za skvělou zkušenost.
 

 

RS Budoucnost
Restaurace & Ubytování v Beskydech
 

Kurz Instagram s Monikou byl jedním slovem: parádní. Skvělá organizace, profi přístup. Kurz byl skutečně na míru pro naši společnost/pro mě, měl spád a člověk i dost nasmál. Určitě doporučuji…

 

SLIVKAFÉ
Kateřina Slivková, Kavárna a výběrová cukrárna
 
Podnikám už devět let a posledních roky jsem slyšela jen: “.. ty nemáš firemní instagram?…” Moje odpověď zněla vždy stejně: “Ne a na co? To je pro mladé. Stačí facebook…” A jak jsem se pletla! Tak jsem to udělala. Absolvovala jsem insta kurz u Moniky a světě div se, instagram je pecka! Je důležitý! Baví mě! Monička mi otevřela oči. Byl to jeden dlouhý úžasný den plný informací a já nasávala každé slovo, jako houba. A nyní po několika měsících aktivního života na instagramu navazuji nové a velice zajímavé spolupráce a dokonce jsem dostala skvělou nabídku práce. A to vše, protože jsme vidět na INSTAGRAMU.
 

 

Daniela Owcarzová
Kosmetické studio Karviná
 
Školení u Monči bylo to nejlepší školení jaké jsem kdy absolvovala. V ateliéru jsem se cítila jako doma. Monča chrlila jednu užitečnou informaci za druhou a i přesto, že skoro cele školení mluvila jen ona, tak já se ani na chvíli nenudila a opravdu poslouchala. Školení pod vedením Monči mně opravdu bavilo a odnesla jsem si opravdu hodně cenných informaci. Moc děkuji 🙏🏻☺️
 

 

Simona Nevřalová
Fotografka a umělkyně
 
Monču jsem oslovila,protože jsem hledala individuální kurz na instagram.
Po prvním telefonátu – jsem okamžitě věděla,že je to přesně to,co hledám.
A né jen,že šlo o 100% profesionalitu,kdy od samého začátku se Moni vyptává a nastuduje daný problém klienta – co naučit,co popř.zlepšit.
Kurz je po celou dobu opravdu nabitý informacemi.Perfektně vše do detailů připravené.Vše je vysvětleno během kurzu. Ale i možná konzultace po absolování.
A hezky (pochopitelná) vypravovaná skripta🙏🙂
Moni je profesionál,ale také úžasný člověk ❤️
A rozhodně budu doporučovat dál…..
 

 

Mariane2
Designové luxusní ubytování Příbor
 

Kurz byl našlapaný, plný přínosných informací a otevřel mi oči, jak Instagram funguje a jak bych měla budovat svůj profil. Každá minuta byla efektivně využita! Doporučuji!

– Kurz jsem si vybrala proto, že byl pro mě dostupný časem i místem. Kurz byl individuální a proto mohl být celý čas věnován mi a mým potřebám. Dávám 11 bodů z 10 🙂

– Monika zcela naplnila mé očekávání. Je to kreativec na svém místě! Přátelský přístup, nadšení pro Instagram i pozitivní energie z ní celou dobu stříkala. Měla nastudovaný můj business a neustále měla tipy na zlepšení mé současné situace. Jsem přesvědčena o tom, že když dodržím půlku doporučení, které mi dala, tak bude mít můj instagram šanci uspět. Cením si i toho, že po skončení kurzu zůstává  s klientem v kontaktu. Dárkový balíček i certifikát jsou příjemným bonusem.

 

 

Rozprávkovostudio
Audionahrávky pro děti.
 
Moniku jsem oslovila,protože jsem hledala jako začátečník seminář, abych se naučila správně používat Instagram pro větší zviditelnění. Moc mi nevyhovovali skupinove lekce a musim říct že Monika byla strašně ochotná a vstřícná pro individuálni lekci. Moje očekávání to nejen naplnilo,ale predčilo 🙂 Vskutku se oplatí investovat. Ví o čem mluví a s čím pracuje. Bylo to skvělé!

 

Jana Konečná
Podnikatelka
 
Absolvovala jsem několik desítek kurzů na různá témata, tento mi však ukázal, jak jdou běžné věci dělat naprosto jinak. Poprvé jsem zažila opravdu přinosné školení, které probíhalo v naprosto uvolněné a neformální atmosféře. Přestože je kurz opravdu vyčerpávající, ukázal mi jak správně uchopit sociální sítě, kde vyhledávat adekvátní informace a jak dát svou vlastní prezentaci na sociálních sítích dohromady, aby měla patřičnou úroveň

 

Restaurace u Čápů
Hana Bobrovská. Provozní.
 
Dobry den vsichni, rada bych se s vami podelila o zkusenost s dejmetomu.cz S instagramem jsem si vubec nevedela rady a dostala jsem tip na skoleni. Musim rict ze zucastnit se skoleni byl velmi dobry napad. Trpelivost a skvele vysvetlovaci zkusenosti lektory byly perfektni. Skoleni melo byt o instagramu ale nad ramec skoleni jsem dostala take tipy na inovace na facebooku a take webovych strankach. Skvele straveny den, ktery mi byl velkym prinosem. I po skonceni skoleni mi je lektorka oporou, kdyz si nejsem jista 🙂 muzu jen doporucit. Za me 10 bodu z 10ti. A jeste jednou dekuji bylo to perfektni

 

Salón Lucienne
 
Moniku jsem oslovila ohledně individualniho kurzu instagramu, jelikož jsem se potřebovala zorientovat v jeho tvorbě pro svou firmu. Monika mi dala mnoho skvělých tipů a rad, jak jej pro svůj obor tvořit. Kurz probíhal ve velmi příjemném a přátelském duchu. Rozhodně to nebyl jediný kurz, který jsem u ní absolvovala, v planu mam další z jiného okruhu. Lucie

 

Boudoir Gabriell
Beauty Studio
 
K Monči na kurz jsem chtěla jít abych trochu více rozjela a poznala Instagram, jelikož je to sociální síť ve které se musíte pořád učit. Kurz je nabitý informacemi až vás z toho bolí hlava jak Vám ty informace tečou 😂 ale stojí to za to, každý si z toho něco vezme. Už teď vím že to nebyl poslední kurz co jsem u Moni dělala.

 

Irena Kožušníková
Podnikatelka
 
Monču jsem oslovila na kurz „Jak uspět na instragramu“, aby mě naučila používat ty vychytávky jménem apky, které použít, jak s nimi pracovat a tvořit příběhy. Konečně jsem se dozvěděla jak stáhnout presety a používat filtry na fotkách. A taky jsem chtěla poradit jak vést svůj feed. Dostala jsem komplet výživné informace s konkrétními návrhy feedu a jak ho tvořit. Nešlo mi primárně o získávání množství sledujících, ale jak získávat lidi jako své zákazníky, obchodní partnery a vůbec jak zaujmout, inspirovat, dávat přidanou hodnotu a pomáhat lidem.
Workshop splnil mé očekávání na výbornou. Moničin lidský a „normální“ přístup mě provázel celý den a moc si vážím, že i po skončení kurzu ji můžu požádat o radu a Moni mi poradí. Děkuji za Tebe 🙏 a kurz vřele doporučuji, kteří to na IG myslíte vážně

 

 

Ambassador Barbershop
Barbershop
 
Kurz byl super, hodně nabitý informacemi. Určitě jsme se dozvěděli nové věci, teď už si jen najít čas vše aplikovat v praxi.

 

 

BOO BOUTIQUE
Ostravský butik se značkovou módou a doplňky.

 

 

AXIS PARAGLIDERS
Výrobce a distributor paraglidingového vybavení

 

Veronika Petrová
Kadeřnice

 

T.K. Visage
Tereza Kaločová, profesionální vizážistka a kosmetička působící v MS kraji.

 

 

Kateřina Adamčíková
Kosmetička.

 

 

Richard Eliáš
Umělec.Tatér.

 

 

Nemovitosti KAUER

 

 

DenisFilms
Kameraman.

"Kdo za tím stojí?"

Marketing manager, Fotograf a Webdesigner, Členka uzavřené skupiny Dan On Demand™ Účastnice online školení pod vedením Dana Loka – Instagram Secrets, Účastnice online školení pod vedením Vanessy Lau – MoneyMaking Skills_10 Secrets of business, Účastnice školení influencerky Terezy Čencové
MOnika polasek

    Pro urychlení komunikace můžete ve zprávě přímo odkázat na Vaše sociální sítě nebo webové stránky.