www.dejmetomu.cz

STAŇTE SE HVĚZDOU SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

S kvalitním a dobře promyšleným obsahem na Instagramu nebo Facebooku mnohem snáze a rychleji vybudujete stabilní a loajální základnu fanoušků. Vytvořím pro Vás vizuálně zajímavý profil s aktivním obsahem, díky kterému Vaše značka začne růst. Pro své klienty vytvářím celkový strategický plán, grafiku pro jednotlivé platformy, texty a videa.

NABÍDKA

Tvorba hodnotného obsahu a publikačního strategického plánu je časově velmi náročná. Ušetřete svůj čas a Vaše starosti hoďte na mou hlavu :). Společně si projdeme Vaše cíle, ujasníme si grafický obsah Vašich sociálních sítí (Instagram a Facebook) a vytvoříme strategický plán. Po jeho schválení už se nebudete muset o nic starat.

PROČ BUDOVAT SVÉ SOCIÁLNÍ SÍTĚ?

Zviditelníte svou značku

Správně vedené sociální sítě dokáží přitáhnout pozornost mnoha sledujících. Díky jejich zaujetí a sdílení zvýšíte povědomí o Vaší značce.

Získáte nové klienty

Díky správně navržené strategii a poutavému obsahu můžete vytvořit z nezaujatého sledujícího pravidelného zákazníka.

Ušetříte za reklamu

Sociální sítě jsou silný marketingový nástroj, kde jste sami vlastní reklamou. Nemusíte hledat nové zákazníky, oni si najdou Vás.

Svoboda

Vašim sociálním sítím se můžete věnovat kdekoliv a kdykoliv. Stačí jen mobilní telefon a internetové připojení.

Ovlivňujete prodej

Podle toho, jak moc a jak jste na sítích aktivní, můžete sami ovlivnit vaše prodeje a zisky.

PROČ MÍT SVÉHO SPRÁVCE?

Pokud jste na sociálních sítích nováčkem, nějaký čas Vám zabere, než se na nich dobře zorientujete a naučíte se je efektivně používat. Správce sociálních sítí Vám nabídne své zkušenosti a urychlí rozjezd Vašich účtů, ať už na Instagramu, Facebooku nebo TikToku.

Tvorba kvalitního obsahu pro Instagram nebo Facebook, který dokáže zaujmout a přimět uživatele ke konverzi je časově velmi náročná. Vyžaduje přípravu strategie a návrhy příspěvků. Proč si neodlehčit od těchto starostí?

Váš správce za Vás navrhne profesionální příspěvky pro Vaše profily na Instagramu a Facebooku včetně obsahu pro Stories a Reels.

Už se nebudete muset starat o komentáře a odpovídání na zprávy. To vše za Vás udělá Váš správce. Zvýšení interakcí mezi Vašim účtem a fanoušky povede k dosažení skvělých výsledků.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE?

– Společně si ujasníme obsah a cílovou skupinu
– Vymyslíme vhodnou dlouhodobou strategii
– Sestavím měsíční akční plán a předám ke schválení
– Každý měsíc obdržíte report o Vašem profilu

– Veškerý obsah budete mít stále pod kontrolou a v průběhu spolupráce jej můžeme adekvátně měnit.

CO JE V CENĚ?

– Tvorba a plánování příspěvků do feedu
– Tvorba Stories, případně Reels
– Community management- správa komentářů
– Příprava obsahového kalendáře

– Měsíční report
– Analýza hashtagů
– Online podpora 24/7
– Grafická změna profilu

CENA od:
8 900,- /měsíc

cena je individuální podle náplně práce. V případě zájmu mne kontaktujte a najdeme společné nejvhodnější řešení.

"Kdo za tím stojí?"

Marketing manager, Fotograf a Webdesigner, Členka uzavřené skupiny Dan On Demand™ Účastnice online školení pod vedením Dana Loka – Instagram Secrets, Účastnice online školení pod vedením Vanessy Lau – MoneyMaking Skills_10 Secrets of business, Účastnice školení influencerky Terezy Čencové
MOnika polasek