www.dejmetomu.cz

Nastartujte Váš business na Instagramu

Instagram

VYBUDUJTE POVĚDOMÍ O SVÉ ZNAČCE POMOCÍ INSTAGRAMU

DEJME TOMU SPRÁVNÝ OBSAH!

“Kurz Instagram”je určen pro všechny nadšence sociálních sítí, kteří se chtějí naučit lépe orientovat a komunikovat na Instagramu. Během pěti intenzivních hodin se zaměříme na problematiku Instagramu obecně. Následně si na konkrétních případech vysvětlíme různé metody jak k Instagramu přistupovat.

PRO KOHO JE WORKSHOP VHODNÝ?

Pro všechny uživatele sociálních sítí, kteří se snaží prosadit sebe sama nebo vlastní značku, ale stále mají pocit, že to není ono.

KLÍČOVÁ SLOVA

Sociální sítě, Marketing, Instagram, Copywriting, Fotografie, Editace fotek, SEO, Influncer, Reklama, Hashtag, Stories, IGTV, Mobilní aplikace, Digitální Storytelling

OBSAH WORKSHOPU

Kurz Instagram je zaměřen zejména na budování business instagramového profilu. Zaměříme se na tipy jak z takového profilu vytvořit efektivní marketingový nástroj. Naučíme se správně fotit a editovat fotografie, vytvářet zajímavá stories a vysvětlíme si jak budovat organický dosah bez použití placené reklamy. Ukážeme si spojitosti jaké má Instagram vůči Facebooku a jak jich správně využít a naopak čemu se vyhnout.

Během pěti intenzivních hodin se zaměříme na problemtaiku sociálních sítí na kterých aktivně působíte. Rozebereme si současný stav vašich webových stránek, facebookového profilu a profilu na Instagramu. Na modelových příkladech si ukážeme jak tyto profily vylepšit nebo zefektivnit. Část workshopu je podle domluvy věnována focení a editaci fotografií v mobilu nebo PC.

Workshop je individuální. Jeho obsah je přizpůsoben vašim požadavkům. Cílem není abyste si odnesli obecné informace. Cílem je, abyste si odnesli takové poznatky, které uplatníte ve své vlastní praxi.

DETAILY

V ceně:
Tištěné studijní materiály, individuální návrh funkční strategie, online konzultace před zahájením WS, rozbor současného IG profilu, certifikát o absolvování

Délka kurzu:
4-6 hodiny

Typ kurzu:
Individuální

Možnosti kurzu:
Havířov, Ostrava, Praha, Brno, Online, Formou Emailingu

Výstup:
Certifikát o absolvování

Cena:
od 6900,-/os.

👇Jste připraveni? OBJEDNÁVEJTE ZDE!👇